<%WebNadpis%>

Dead Space 2 TV spot číslo 1

slevin - před desíti roky - Komentáře zakázány

Electronic Arts zveřejnili první TV spot pro survival horor Dead Space 2, jež se objeví na policích již 25.ledna 2011. Nejen, že v televizní upoutávce uvidíme nově akční záběry ze hry, ale také udivující se pohledy ne-fanynek herní série Dead Space. „Jak mohli tak brutální hru ve firmě Visceral vůbec udělat?“ – jednoduše.

Dead Space 2 Intense trailer na scéně

slevin - před desíti roky - Komentáře zakázány

Electronic Arts zveřejnili další upoutávku pro nadcházející Dead Space 2, jež se objeví v obchodech jíž 25.ledna 2011. Nové video ukazuje opravdu složité a výstřední situace hlavního aktéra celé hry, Isaaca Clarka. V pozadí videa můžete zaslechnout hudební doprovod skupiny The Smashing Pumpkins. Intenzivní akce? Hororová atmosféra? Ano ano, Dead Space 2.

Nový trailer k Dead Space 2 - Vykopávky

Coder - před desíti roky - Komentáře zakázány

Electronic Arts včera uvolnila nový trailer k Dead Space 2, který Vám zrekapituluje Isaacovu cestu. Najdete jej také na začátku dema, které bylo uvolněno na Xbox 360. Jak se Vám tento trailer líbí? 

Demo Dead Space 2 je venku!

Coder - před desíti roky - Komentáře zakázány

Všichni povinně zasednout k obrazovkám! Pro všechny, kteří vlastní Xbox 360, je totiž od včerejšího dne dostupné demo Dead Space 2. Vtělte se do Isaaca Clarka a vydejte se na vlastní kůžu do bojů s Nekromorphy, vyzkoušejte nové zbraně a nové možnosti obleku, včetně zabudovaných trysek, díky kterým se ve vakuu bude Isaac pohybovat jako nic. Demo je velké 1,2 GB a je určeno pro všechny, kteří vlastní Xbox 360. Stahujte ZDE!

Dead Space Vánoce v sídle Visceral Games a demoverze za dveřmi

slevin - před desíti roky - Komentáře zakázány

Tvůrci ze společnosti Visceral prožívají Vánoce 2010 na téma Dead Space, vskutku originálně. Nejen, že vytvořili video v němž je „skutečný“ Isaac Clarke, ale zaslali nám také nějaké ty wallpapery na naší plochu. Pokud tedy netrpělivě vyhlížíte Dead Space 2, shlédněte toto video nebo číhněte na povedené tapety. Majitelé konzolí Playstation 3 a Xbox 360 si již zítra budou moci vyzkoušet hratelnou demoverzi Dead Space 2! Čekejte náš report!

dead_space_2_wall_01-s dead_space_2_wall_02-s